На схилах Карпат покрив снігу сягає майже двох метрів

В Карпатах на схилах високогір’я сніговий покрив становить 1м 80 см. Про це повідомив начальник Івано-Франківського обласного центру з гідрометеорології Володимир Фригович, пише “Укрінформ”....

В Карпатах на схилах високогір’я сніговий покрив становить 1м 80 см.

Про це повідомив начальник Івано-Франківського обласного центру з гідрометеорології Володимир Фригович, пише “Укрінформ”.

«Середній покрив снігу в високогір’ї Карпат сягає 1 м 80 см. На станції Пожижевська нині покрив снігу сягає 1м і 3см», – повідомив Фригович.

За його словами, температурну весну в Карпатах варто очікувати не раніше, ніж наприкінці березня.

«Ще три дні поспіль на Прикарпатті ми очікуємо погодні умови без істотних опадів, вдень до 5-6 тепла, вночі -2+3 градуси тепла», – зазначив Фригович.

Потепління в Івано-Франківській області прогнозують на вихідні. Тоді вдень очікують до 12-15 тепла, вночі – близько 0, додав він.

Пожиже́вська — одна з вершин Українських Карпат, розташована на межі Івано-Франківської та Закарпатської областей, у північно-західній частині хребта Чорногора. На пологішому схилі у північно-східному напрямку за назвою Пожижевська полонина на висоті 1550 м розташовані сніголавинна метеостанція, а також Біологічний стаціонар Інституту екології Карпат НАН України (раніше — Львівського відділення інституту ботаніки ім. М. Г. Холодного).

Читайте також: У Коломиї відійшов у вічність актор Зіновій Симчич

Категорії
Життя
Новини
Loading...