Двоє калушанок та учениця Староугринівського ліцею стали переможцями обласного конкурсу

У навчально-науковому інституті мистецтв Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника відбувся онлайн обласний конкурс з образотворчого мистецтва серед  здобувачів освіти закладів загальної середньої та...

У навчально-науковому інституті мистецтв Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника відбувся онлайн обласний конкурс з образотворчого мистецтва серед  здобувачів освіти закладів загальної середньої та позашкільної освіти.

Мета конкурсу —  виявлення обдарованих учнів і сприяння їх творчому розвитку, надання допомоги у подальшому професійному самовизначенню, пропагування кращих зразків образотворчого мистецтва, пишуть “Вікна”.

У старшій групі (10-11 класи) І місце в номінації «Пейзаж» також вихованка Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді Юлія Верстюк (керівник — Іван Матвіїв).

Новицьку сільську раду представили конкурсанти з двох вікових категорій у номінації «Пейзаж». Учениця Староугринівського ліцею Інна Якимович здобула ІІІ місце у старшій віковій групі (вчитель — Лесі Перепечай).

У номінації «Фрагменти архітектури» ІІ місце в середній групі (6-9-ті класи) виборола Даніела Мостова, вихованка Центру  (керівник — Альона Мостова).

Читайте також: В Україні оновили список червонокнижних рослин

Категорії
Культура
Новини
Loading...