Спілка учасників АТО Калущини подала на конкурс грантову заявку щодо створення ветеранського туристичного клубу

Міжнародна організація з міграції за фінансової підтримки Європейського Союзу оголосила конкурс, що має на меті сприяння Уряду України у забезпеченні сталої реінтеграції ветеранів конфлікту...

Міжнародна організація з міграції за фінансової підтримки Європейського Союзу оголосила конкурс, що має на меті сприяння Уряду України у забезпеченні сталої реінтеграції ветеранів конфлікту на сході Україні.

Заявку на участь у цьому конкурсі подала громадська спілка «Громадське об’єднання Калущини учасників бойових дій (АТО) на сході України», повідомляє «Калуш ФМ» з посиланням на сайт Калуської міскради.

Проєктною заявкою передбачається створення ветеранського туристичного клубу, де ветерани  та інші представники громади зможуть віднайти себе і брати активну участь у житті міста та суспільства в цілому. Клуб буде своєрідною платформою для залучення ветеранів конфлікту до активного громадського служіння. Тут будуть влаштовуватися різноманітні заходи: спортивно-туристичні походи (сплави по річках Прикарпаття, походи в гори), національно-патріотичне виховання молоді, навчальні тренінги, семінари.

Над розробкою проєктної заявки працювали голова громадської спілки   «Громадське об’єднання Калущини учасників бойових дій (АТО) на сході України» Олександр Соколовський та головний спеціаліст відділу підприємництва, стратегій та грантів управління економічного розвитку міста міської ради Тетяна Сеньків

Читайте також: Синоптики дали прогноз погоди на вихідні

Категорії
Життя
Новини
Loading...