На Прикарпатті послаблюють карантин

Сьогодні, 26 березня, в Івано-Франківській обласній державній адміністрації відбулося засідання регіональної комісії ТЕБ та НС. На ній прийняли рішення дозволити в області роботу дитсадків...

Сьогодні, 26 березня, в Івано-Франківській обласній державній адміністрації відбулося засідання регіональної комісії ТЕБ та НС.

На ній прийняли рішення дозволити в області роботу дитсадків з 29 березня. Молодші школі навчатимуться з 5 квітня.

Також комісія вирішила зняти  на виїздах/в’їздах блокпости, крім блокпостів в Поляниці. Там вони працюватимуть до 10 квітня.

“До остаточної стабілізації ситуації ми не можемо скасовувати ті обмеження, які впливають на епідемічну ситуацію, зокрема проведення масових заходів та концентрація людей у транспорті. Та, з іншої сторони, треба зважати на потреби жителів області. Тому, враховуючи останні зміни від Кабінету Міністрів України, ми послаблюємо деякі протиепідемічні заходи”, – зазначив голова ОДА Андрій Бойчук. 

У додатку до рішення комісії вказано, що супермаркети, гіпермаркети, мінімаркети, магазини, крамниці є відокремленими капітальними спорудами і мають окрему поштову адресу, до ринків (діяльність яких заборонена постановою) не належать, їх функціонування є можливим.

До слова, наша область наразі не може перейти у “помаранчеву” зону.

Читайте також: Міський голова пояснив, що садки запрацюють з цього понеділка, а молодші класи – з наступного

Категорії
Влада
Новини
Loading...