Калуський «Легіон» і в другому матчі переміг «Сокіл»

Щойно в Києві завершився другий матч чергового туру чемпіонату УМХЛ U16 між місцевою командою «Сокіл» і «Легіоном» з Калуша. Порівняно з першим цей видався...

Порівняно з першим цей видався менш результативним. Але перемогу також здобули калуські хокеїсти, пише “Нафтохімік Калуш”.

Всі шайби були закинуті в третьому періоді. Вже за перші десять хвилин останньої двадцятихвилинки гравці «Легіону» спромоглися тричі відзначитися. «Сокіл» намагався вирівняти ситуацію, щоб забезпечити собі бажаний результат у цьому матчі. Однак хокеїсти «Легіону» продовжували контролювати гру й дозволили господарям закинути тільки одну шайбу.

Станом на сьогодні, калуський «Легіон» зіграв у чемпіонаті Української молодіжної хокейної ліги вісім матчів, у яких набрав максимально можливу кількість очок – 24. Також вражає різниця забитих і пропущених шайб нашою командою – 64:20.