Like

Прикарпатець колекціонує давні та рідкісні речі. ВІДЕО

Старовинна зброя, посуд, музичні інструменти, монети та ще багато давніх, цікавих і рідкісних речей колекціонує мешканець села Камінне Івано-Франківського району Василь Бенюк. У кожного...

Старовинна зброя, посуд, музичні інструменти, монети та ще багато давніх, цікавих і рідкісних речей колекціонує мешканець села Камінне Івано-Франківського району Василь Бенюк. У кожного експоната – своя історія. Усі ці речі чоловік збирав роками, подорожуючи Україною. Те, що одні вважають непотребом, для колекціонера – цінна річ.

Більшість речей датовані ХХ століттям, хоча є й більш давні екземпляри, передає “РАІ”.

“Глечики є такі дуже цікаві з орнаментом, і по науковій літературі відносяться до століття 15-17. Попадаються екземпляри в людей, які взагалі до бронзової культури відносяться – сокирки бойові маю такі самі, як в Крилосі є в музеї 13 століття”,– розповів Василь.

За усіма зібраними речами Василь Бенюк дбайливо доглядає – бо надто цінні, адже усе це – частина нашої історії. Були випадки, коли чоловіка просили продати той чи інший експонат. Василь Бенюк зазначає – колекцію не розпродує, але з радістю приймає гостей, які хотіли б на усе це поглянути. І може розповісти про будь-яку річ із колекції. 

Захоплення Василя Бенюка підтримує і родина чоловіка. Разом їм вдалося створити затишну оселю, у якій витає дух старовини та запашної кави. Тож на гостей чекає не лише цікавий та захоплюючий екскурс у минуле, але й теплий прийом. 

Детальніше – у сюжеті:

Читайте також: У Франківську проведуть дві Хресні дороги онлайн


Gastro If
Gastro If

Категорії
Культура
Новини
Loading...