Нова тролейбусна лінія в Івано-Франківську: на якій стадії будівництво

Для нової тролейбусної лінії в Івано-Франківську встановили близько 60 електроопор з 275-ти. Вона має з’єднати два мікрорайони – БАМ і Пасічну. Проєкт реалізовують за...

Для нової тролейбусної лінії в Івано-Франківську встановили близько 60 електроопор з 275-ти. Вона має з’єднати два мікрорайони – БАМ і Пасічну. Проєкт реалізовують за кредитні гроші Європейського банку реконструкції і розвитку.

Будівництво нової тролейбусної лінії між мікрорайонами БАМ та Пасічна, яка вартуватиме для міста 3 мільйони євро, триває місяць. Наразі підрядник — приватне акціонерне товариство “Плутон” – почало встановлювати електроопори з двох боків – від вулиці Мазепи і Північного бульвару.

“Роботи проводяться згідно з графіком. Проєктом передбачено два типи опор: залізобетонні СК120 та металеві опори на більш завантажених ділянках. Наразі ми бачимо на Північному бульварі встановлені залізобетонні опори”, – каже головний інженер проєкту Юрій Митраков.

Нова тролейбусна лінія в Івано-Франківську: на якій стадії будівництво

Як розповів директор КП “Електроавтотранс” Віталій Голутяк, тут курсуватимуть тролейбуси за двома маршрутами, пише Суспільне Карпати.

“Термін реалізації – 17 місяців. Почали в січні, але, я думаю, ми спробуємо завершити його трішки швидше. Це буде 3,5-кілометрова лінія в два боки. Паралельно з цим в Запоріжжі збирається тягова підстанція. Вона комплектується, привозиться сюди, а на місці її встановлення треба провести велику частину земляних робіт. Крім того, обленерго має підвести до нашої тягової підстанції відповідні кабелі потужністю 10 тисяч вольт”, – розповів Віталій Голутяк.

Нова тролейбусна лінія в Івано-Франківську: на якій стадії будівництво

“Всі дерева залишилися на місці. Ми ні одне дерево не зрізали. Була часткова підрізка гілок, які нам заважали, але ми так само на них дивилися. Якщо вони вже були дуже сухі, то ми їх обрізали, якщо ні, то ми їх залишали. Старалися вкластися в тих умовах, які є”, – розповідає заступник директора КП “Електроавтотранс” Андрій Тютюник.

Франківець Богдан Шкодин до будівництва нового тролейбусного маршруту ставиться позитивно.

“Думаю, що обов’язково треба ті два бульвари з’єднати. Все це буде зручно для людей, тому що я, наскільки знаю, Південний бульвар трошки відрізаний від транспортної комунікації. Там їде тільки 27-й маршрут. Думаю, що потрібно”, – каже чоловік.

Нова тролейбусна лінія в Івано-Франківську: на якій стадії будівництво

Франківець Володимир Буланчук каже, що нова тролейбусна лінія місту потрібна, але не за цим маршрутом.

“Нема, де тут. Я згіден там, десь, де нова вулиця. Тут нема де, самі бачите. І гуртожитки, і населення. Немає де. Тим більше, зробили вокзал тут на села. Автобуси від’їжджають, маршрутки”, – розповідає Володимир Буланчук.

Тролейбусна лінія проходитиме новою дорогою, яка з’єднує Північний та Південний бульвари. Наразі ця дорога залишається непроїзною.

Читайте також:

Категорії
Комуналка
Новини
Loading...