У Калуші продовжили опалювальний сезон для лікарень

Відповідно до розпорядження першого заступника міського голови Мирослава Тихого від 9 квітня опалювальний сезон в Калуській міській територіальній громаді завершився 12 квітня. Саме з...

Відповідно до розпорядження першого заступника міського голови Мирослава Тихого від 9 квітня опалювальний сезон в Калуській міській територіальній громаді завершився 12 квітня.

Саме з 12 квітня Державне підприємство «КАЛУСЬКА ТЕЦ-НОВА» (Сергій Соловій), КП «Водотеплосервіс» (Петро Шевчук) та ТОВ «Калуштеплоенерго» (Ігор Піцик) повинні були припинити подачу теплоносія у житловий масив та заклади освіти, медицини, культури, дошкільні заклади міста, пише “Калуш ФМ”.

Проте 13 квітня до даного розпорядження були внесені зміни, відповідно до яких подачу тепла до Калуської ЦРЛ і Калуської міської лікарні продовжили до 23 квітня. Пов’язано це зі зниженням температури у найближчі дні.

 Тож ТОВ «Калуштеплоенерго» (Ігор Піцик) та ТОВ «Теплоінвестсервіс» (Ігор Карпенко) повинні припинити подачу теплоносія в стаціонарні медичні заклади з 23 квітня 2021 року. 

Читайте також: Житлові будинки, літня кухня і сміття: наслідки пожеж на Франківщині

Категорії
Комуналка
Новини
Loading...