На які продукти зросли ціни за березень в Івано-Франківській області

Головне управління статистики в Івано-Франківській області повідомляє, що у березні зафіксовано  приріст споживчих цін на 1,2–2,3% в усіх регіонах України. На споживчому ринку області в березні...

Головне управління статистики в Івано-Франківській області повідомляє, що у березні зафіксовано  приріст споживчих цін на 1,2–2,3% в усіх регіонах України.

На споживчому ринку області в березні у порівнянні з лютим  ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 2,1%. Найбільше (на 13,0%) подорожчала соняшникова олія.

На 3,8–0,8% підвищилися ціни на продукти переробки зернових, цукор, м’ясо та м’ясопродукти, хліб, кисломолочну продукцію, сметану, кондитерські вироби з борошна та цукру, рибу та продукти з риби, рис, масло, овочі. Водночас на 2,6–0,2% подешевшали безалкогольні напої, маргарин, макаронні вироби, яйця, фрукти.

Ціни на алкогольні напої та тютюнові вироби підвищилися на 1,1%, що пов’язано з подорожчанням алкогольних напоїв на 1,4%.

Одяг і взуття подорожчали на 10,8%, у т.ч. взуття – на 11,5%, одяг –  на 10,0%.

Ціни (тарифи) на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива залишилися на рівні минулого місяця.

Підвищення цін на транспорт у цілому на 1,0% в основному спричинено подорожчанням палива та мастил на 4,5%, проїзду в залізничному пасажирському транспорті – на 4,3%. Водночас на 0,6% подешевшали автомобілі.

Читайте також: У Надвірній поліцейські за гарячими слідами розшукали викрадача скутера. ФОТО

Категорії
Життя
Новини
Loading...