Like

У селі Павлівка триває ремонт автодороги державного значення Н-10. ФОТО

Дорожня інфраструктура, яка покращить сполучення всередині Прикарпаття та допоможе якісно з’єднати нашу область із сусідніми – це ключ до росту економіки і добробуту прикарпатців....

Дорожня інфраструктура, яка покращить сполучення всередині Прикарпаття та допоможе якісно з’єднати нашу область із сусідніми – це ключ до росту економіки і добробуту прикарпатців.

Зараз проводяться важливі роботи на багатьох кілометрах доріг Івано-Франківщини та необхідні для цього кошти виділяються відповідно до Національної програми “Велике будівництво”, інформує пресслужба Івано-Франківської ОДА.

У рамках цього президентського проєкту в області продовжується поточний середній ремонт автодороги державного значення Н-10 Стрий – Мамалига на ділянці Ценжів – Павлівка Ямницької територіальної громади.

Тут завершено влаштування вирівнюючого шару крупнозернистого асфальтобетону та з’їздів з головної дороги. Оновлюються зупинки для громадського та великовагового транспорту та влаштовуються заїзди і виїзди з них. Розпочалися впорядкування узбіч: вирубування та подрібнення порослі, прибирання від сміття.

На ділянці дороги Н-10, км 87+766 – км 91+036, влаштують верхній шар модифікованого щебенево-мастикового асфальтобетону, нанесуть дорожню розмітку та впорядкують узбіччя. Зауважимо, що фінансується цей проєкт із Державного бюджету України.

Читайте також: Міський голова доручив сформувати загін добровольців, який у разі загострення вирушить на Донбас


Gastro If
Gastro If

Категорії
Комуналка
Новини
Loading...