Ліцеїсти реаліовують проєкт «Голинь без сміття». ФОТО

За ініціативи лідерів учнівського самоврядування в Голинському ліцеї започаткували проєкт «Голинь без сміття». Адже на сьогодні в Україні проблема сміття — одна з найважливіших...

За ініціативи лідерів учнівського самоврядування в Голинському ліцеї започаткували проєкт «Голинь без сміття».

Адже на сьогодні в Україні проблема сміття — одна з найважливіших і найактуальніших серед проблем забруднення навколишнього середовища.

“На жаль, не оминула вона і наш славний край, мальовниче село Голинь. Часто, навіть, по дорозі до школи ми з болем спостерігаємо розкидані пластикові пляшки, обгортки від чіпсів, морозива”, — йдеться в повідомленні учнів Голинського ліцею.

Мета проєкту “Голинь без сміття” — сформувати в громади села Голинz культуру сортування сміття, прищепити людям навички оберігати природу та тримати в чистоті довкілля, інформують “Вікна”.

Ліцеїсти вже провели анкетування для виявлення стихійних сміттєзвалищ, провели зустріч-консиліум зі старостою села, ознайомили учнів з правилами сортування сміття. Також відбулися навчальні майстер-класи із сортуванню сміття для учнів початкових класів.

Ліцеїсти Голиня в рамках проєкту виготовили тимчасові коробки для сортування: скла, пластику, паперу та металу. А також — знайшли підприємців, які займаються вторинною переробкою сміття та домовилися про здачу сміття.

Автори проєкту хочуть навчити дітей та жителів села правильно сортувати сміття і здавати його в пункти прийому. А на зароблені кошти ліцеїсти — придбати великі баки для роздільного сміття.

Читайте також: Великодній кошик: як за рік зросла вартість

Категорії
Життя
Новини
Loading...