COVID-19 у дітей і вагітних: в Україні планують оновити протокол лікування

Міністерство охорони здоров’я планує оновити протокол лікування COVID-19 в частині допомоги дітям та вагітним. Про це на брифінгу повідомила перший заступник міністра охорони здоров’я...
Covid-19 text. A hands of doctor, nurse, scientist writes with a pen and confirms the negative result, hold a test tube with biological sample. Coronavirus. Blood is dont infected. New cases of cure.

Міністерство охорони здоров’я планує оновити протокол лікування COVID-19 в частині допомоги дітям та вагітним.

Про це на брифінгу повідомила перший заступник міністра охорони здоров’я Ірина Садов’як, передає кореспондент Укрінформу.

“Наш протокол постійно оновлюється. Незважаючи на те, що він нещодавно був оновлений, ми працюємо над новим оновленням, де будуть надані рекомендації щодо антикоагулянтної терапії у дітей, а також надання допомоги вагітним із COVID-19”, – сказала Садов’як.

МОЗ працює також над протоколами лікування гострого коронарного синдрому, хронічного коронарного синдрому, геморагічного та ішемічного інсультів, цукрового діабету, нецукрового діабету, сифілісу, туберкульозу, первинних імунодефіцитів, протоколом профілактики передачі ВІЛ від матері до дитини.
З початку цього року міністерство вже затвердило протоколи лікування гострого середнього отиту і тонзиліту, а також стандарти надання медичної допомоги при вірусному гепатиті В у дорослих і дітей та вірусному гепатиті С у дорослих та дітей.

Всього при МОЗ працює 23 мультидисциплінарні робочі групи, які розробляють протоколи лікування та клінічні настанови за 25 темами та 2 напрямками.

Категорії
Життя
Новини
Loading...