Яна Долаврук – бронзова призерка міжнародних змагань з плавання «Мультінейшинс»

17-18 квітня в Броварах у 50-метровому басейні «Купава» пройшли міжнародні змагання Multinations Junior Swim Meet («Мультінейшинс») з плавання серед юніорів, в яких брали участь...

17-18 квітня в Броварах у 50-метровому басейні «Купава» пройшли міжнародні змагання Multinations Junior Swim Meet («Мультінейшинс») з плавання серед юніорів, в яких брали участь представники багатьох країн.

Україну у комплексному плаванні на 400 м представляла дворазова абсолютна чемпіонка країни на цій дистанції 15-річна калуська плавчиня Яна Долаврук. Дівчина, яка навчається в Броварському вищому училищі фізичної культури, а першим тренером якої є її мама – викладачка відділення плавання ДЮСШ «Сокіл» Катерини Долаврук, вперше брала участь у змаганнях такого рівня. Однак дебютантка гідно на них виступила, передає “Нафтохімік Калуш”.

Яна виборола бронзову медаль турніру «Мультінейшинс», пропливши комплексним плаванням дистанцію 400 м за 5 хв. 08,46 сек. А переможницею стала спортсменка з Туреччини, яка встановила новий рекорд цих змагань – 4:47,10, перевершивши попередній, який протримався з 2003 року, на 7,02 сек.

Читайте також: Прикарпатців закликають шити екоторбинки

Категорії
Життя
Новини
Loading...