Великодню допомогу для українських військових готує громадська організація “Дружина воїна”.
Паски, солодощі та інші продукти відправлять бійцям 10-ї гірсько-штурмової бригади. Готували допомогу власноруч – жінки випікали паски та печиво і збирали благодійні пожертви, пише Суспільне Карпати.
Дружини воїнів та ветеранів російсько-української війни сьогодні розмальовують мішечки на великодню тематику, у них збиратимуть різноманітні солодощі, каву, чай та інші харчі. А головне – великодні паски.
Їх випікали власноруч у “Кав’ярні 4.5.0”. Це соціальний проєкт, зароблені гроші з якого спрямовують на благодійність, каже співорганізаторка проєкту Ольга Бобрикович.
“Ми акцентуємо увагу на тому, що це є домашня випічка з натуральних продуктів. І ми хочемо передати цю частинку з дому, частинку тепла нашим захисникам, які боронять наш край, нашу державу, — розповідає Ольга Бобрикович. — Завдяки яким саме ми можемо зараз малювати, спокійно ходити на роботу, виховувати дітей, і ми хочемо їм таким чином віддячити”.
Співорганізаторка каже, що така справа — не тільки допомога для воїнів, але і реабілітація для їхніх сімей. Готують такі дарунки не вперше. Зокрема, “Дружина воїна” передає таку допомогу і на інші свята.
Цьогоріч її отримає 10-та окрема гірсько-штурмова бригада та військовий госпіталь у Києві, розповідає учасниця громадської організації Наталія Дем’яник.
“Можна так само сюди в офіс на Шашкевича, 2 приносити передачі. Хто не може допомогти, наприклад, продуктами – ми збираємо кошти. До нашої акції долучаються також школи Івано-Франківська. Ми перед Різдвом так само їх залучали до нашої акції, коли збирали подарунки до Миколая і до Різдва”.
Окрім пасок, солодощів та інших харчів, українські військові отримають листи від дітей. Їх написали учні десятка шкіл Франківська.
Саме листи воїни цінують найбільше, каже Надія Земська. Адже військовим важливо почути від дітей слова підтримки і подяки за захист України: “Ви знаєте, з особистих слів, оскільки кожен із нас пережив це, і наші чоловіки говорять, що не так подяка продуктами, як подяка, власне, оцими листами. Вони, коли перечитують ці листи, їх це дуже зворушує. Вони наче опиняються у себе вдома, у своїх домівках, біля своїх дітей. Вони це цінують”.
Великодні кошики на передову планують передати наступного тижня.
Читайте також: Вчителька із Прикарпаття перемогла у конкурсі “Учитель року-2021”