У Старуні відбулася проща медичних працівників Івано-Франківської Архієпархії

23 квітня на батьківщині блаженного Симеона Лукача, що в с. Старуня Богородчанського району, відбулася проща Івано-Франківської Архієпархії для медичних працівників. Комісія у справах душпастирства...

23 квітня на батьківщині блаженного Симеона Лукача, що в с. Старуня Богородчанського району, відбулася проща Івано-Франківської Архієпархії для медичних працівників. Комісія у справах душпастирства охорони здоров’я архієпархії організувала прощу під назвою «Руки милосердя».

Про це інформують у пресслужбі Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

У паломництві взяли участь понад 50 медичних працівників з усього Прикарпаття, серед яких представники перинатального центру на чолі з капеланом – о. Русланом П’ястою, Лисецької ЦРЛ – капелан о. Федір Бойко, о. Василь Сливоцький спільно з медичною частиною МВС в Івано-Франківську, медичні працівники 1 МКЛ під духовним супроводом о. Петра Витвицького, медики Солотвинської ЦРЛ, де капелан о. Дмитро Фуфалько, о. Михайло Момот та медичні працівники Богородчанської ЦРЛ, а також голова комісії душпастирства  охорони здоров’я о. Ярослав Рохман з представниками Івано-Франківського обласного хоспісу.

Розпочалась архієпархіальна проща з молебня до блаженного Симеона, по завершенні якого о. Володимир Лукашевський розповів паломникам про життєвий шлях Симеона Лукача в часи підпілля нашої Церкви, а також благословив мощами блаженного мученика.

Невдовзі прочани мали нагоду спільно з духовенством помолитись Хресну дорогу, в часі якої о. Петро Витвицький, о. Руслан П’яста та о. Юрій Сидір виголосили духовне слово з розважаннями над страстями нашого Спасителя.

На завершення о. Ярослав Рохман подякував від імені Архієпископа і Митрополита Владики Володимира Війтишина та всіх медичних капеланів нашої архієпархії кожному медпрацівнику за неоціненну працю в сьогоднішніх умовах пандемії коронавірусу. «Виклик пандемії змусив усе людство подивитися на професію медика з особливою увагою. В цей день медичним працівникам сказано чимало слів подяки за їхнє служіння. Церква цією прощею хоче в особливий спосіб допомогти медичним працівникам перезавантажитись, зрозуміти їхні труднощі, а також надати духовну підтримку і опіку, адже ці люди кожного дня зустрічаються з новими випробуваннями, борячись за людське життя», – зазначив о. Ярослав Рохман.

Читайте також: Прикарпатця нагородили премією імені Франка

Категорії
Життя
Новини
Loading...