Like

У закладах освіти Калуської міської ТГ впорядкували території та висадили дерева і квіти. ФОТО

В  освітніх закладах  Калуської міської територіальної громади провели заходи з благоустрою територій до Великодніх свят, тим самим долучившись до щорічної Всеукраїнської акції «За чисте...

В  освітніх закладах  Калуської міської територіальної громади провели заходи з благоустрою територій до Великодніх свят, тим самим долучившись до щорічної Всеукраїнської акції «За чисте довкілля». 

Для  дітей організовували хвилинки-цікавинки «Ми – друзі природи», «Природа у загадках, прислів’ях, приказках та віршах», «Земля – наш дім,  природа-мати», захід «Бережи природу  для людського роду!», виставки малюнків «Дбай про чисте довкілля», «Планета –  наш дім», перегляд відеороликів «Друге  життя відходам», «Сортування сміття», «Сортування сміття. Бережи природу. Не смітити», повідомляє «Калуш ФМ» з посиланням на сайт управління освіти.

Також впорядкували територію закладів освіти, зовнішній вигляд будівель, прибрали прилеглі території від сміття, листя. Приведені в належний стан стадіони, спортивні та ігрові майданчики, нестандартне гімнастичне обладнання, відремонтовані лавки для відпочинку. Придбали та посадили також дерева і квіти.

Освітяни впевнені, що  спільними зусиллями  можна зробити рідне місто чистішим, привабливішим і кращим.

Читайте також: У Голині освятили унікальну п’ятиметрову дерев’яну вервицю. ФОТО


Gastro If
Gastro If

Категорії
Комуналка
Новини
Loading...