Like

Двоє калушан стали фіналістами Міжнародного літературного конкурсу «WorkStory»

Понад 40 творів фіналістів усіх номінацій Міжнародного літературного конкурсу есе і новел «WorkStory: робота у фокусі літератури», організованого «Кабінетом молодого автора НСПУ», редакціями видань...

Понад 40 творів фіналістів усіх номінацій Міжнародного літературного конкурсу есе і новел «WorkStory: робота у фокусі літератури», організованого «Кабінетом молодого автора НСПУ», редакціями видань «Ukrainian people» (Чикаго, США), «Українська літературна газета», «Літературна Україна», компанією «Jobian» та креативною аґенцією «Баляндраси», за результатами конкурсу ввійдуть до колективної збірки.

Новели та есе переможців будуть опубліковані в Чикаго та в літературних виданнях України. Журі оприлюднило прізвища конкурсантів, які ввійшли до шорт-листа, інформують “Вікна” з посиланням на пресслужбу НСПУ.

Конкурс «WorkStory» організатори ініціювали наприкінці минулого року, аби не лише підтримати творчу молодь, а й привернути увагу до одних із найбільш значимих аспектів людського життя — роботи, безробіття, трудової міграції. На заклик розповісти свою історію відгукнулося понад 200 авторів із 16-ти країн світу, серед яких Канада, США, Данія, Грузія, Ізраїль, Туреччина, Іспанія, Чехія, Польща, Литва, Португалія, Італія, ОАЕ та ін. Головними персонажами творів виступають священники, поліціянти, педагоги й діячі культури, лікарі, гіди, журналісти, офіціанти, кондитери, редактори, рекрутери, ріелтори, різноробочі, студенти, шукачі роботи, трудові мігранти.

Переможців у номінаціях «Есе» або «Новела» визначало журі — відомі письменники, редактори та літературознавці: Любко Дереш, Олег Соловей, Надія Гуменюк-Лис, Ольга Руда, Володимир Погорецький, Валентина Семеняк, Юлія Бережко-Камінська, Ольга Сухомлин (Ольхова). Для 15–18-річних учасників ці ж номінації винесені в окрему вікову категорію, яку взяла під опіку Київська Мала академія наук та «Litosvita». Оцінювали твори юних авторів програмна директорка «Litosvita» Світлана Привалова та директорка Київської Малої Академії Наук Ірина Поліщук.

У номінації «Есе» журі виділило 17 авторів, які стали дипломантами конкурсу і чиї твори ввійдуть до колективної збірки. Серед них — калушанка Євгенія Юрас.

У номінації «Новели» серед 27-ми лідерів — і калушанин Тарас Ващук, який нині живе в ОАЕ.

Незабаром будуть оголошені прізвища лауреатів конкурсу. Нагадуємо, на переможців усіх номінацій чекатимуть грошові премії від співорганізатора конкурсу — компанії «Jobian»; також найкращі твори будуть опубліковані на сторінках найвідомішого журналу української діаспори в США «Ukrainian people», в «Українській літературній газеті» та на їхніх інтернет-ресурсах, на сайті і в окремій збірці Київської Малої академії наук, у «Дебют-газеті», «Золотій пекторалі» та в кількох провідних літературних інтернет-виданнях України, зокрема на сайті Національної спілки письменників України та «Літературної України».

Книга із творами фіналістів вийде за підтримки компанії «Jobian».

Читайте також: Неповнолітнього прикарпатця за 5 років переводили у 7 соцзакладів


Gastro If
Gastro If

Категорії
Культура
Новини
Loading...