Маршрути на Говерлу та Піп Іван закрили

Карпатський національний природний парк (НПП) відкрив усі маршрути, крім сходження на Говерлу та Піп Іван з огляду на лавинну небезпеку. «Усі маршрути, крім сходження...

Карпатський національний природний парк (НПП) відкрив усі маршрути, крім сходження на Говерлу та Піп Іван з огляду на лавинну небезпеку.

«Усі маршрути, крім сходження на Говерлу і Піп Іван, у нас відкрились. Поки там небезпечно через сходження лавин. На схилах ще лежить сніг. Зима цього року затягнулась», — зазначили в нацпарку.

Тут зауважили, що мандрівки на ці вершини відкриють, коли зійде сніг. Водночас з 1 травня Карпатський НПП пропонує туристам  піднятися на гори Маковицю та Хом’як. Ще раніше запрацювали маршрути «Стежка Довбуша», до водоспадів Гук і Дівочі сльози. Цілий рік можна відвідати і вольєрне господарство в Яремче, інформує  “Укрінформ”.

У Карпатському НПП застерігають, що легковим транспортом дістатися водоспаду «Гук» поки що неможливо. Торік стихія пошкодила там дорогу, і наразі її не відновили. Втім, цей маршрут — пішохідний. Тому він працює для туристів, які полюбляють мандрувати без транспорту.

За інформацією Головного управління ДСНС в Івано-Франківській області, 6 травня у високогір’ї Карпат очікують лавинну небезпеку 3-го рівня. 

Говерла — найвища гора Українських Карпат і найвища точка України, її висота становить 2 061 м над рівнем моря.

Читайте також: Всеукраїнський фестиваль “Писанка” в Коломиї відмінили. ВІДЕО

Категорії
Життя
Новини
Loading...