Like

На Прикарпатті бібліотекарі зібрали старовинні гаївки

Щоб зберегти старовинні гаївки та залучити молодь до збереження цієї традиції бібліотекарі бібліотеки-філії №22 с. Тисменичани вирішили укласти буклет старовинних гаївок. Про це йдеться на сайті...

Щоб зберегти старовинні гаївки та залучити молодь до збереження цієї традиції бібліотекарі бібліотеки-філії №22 с. Тисменичани вирішили укласти буклет старовинних гаївок.

Про це йдеться на сайті Департаменту культури Івано-Франківскої міської ради.

Виявом великої радості Воскресіння з давніх-давен в усій Україні були гаївки. Люди збирались у світлий понеділок біля храмів і водили гаївки. На жаль, велика частина стародавніх гаївок вже призабута і їх можуть пригадати хіба літні люди.

Тож, аби не втратити скарби тисменичанських давніх гаївок працівники бібліотеки-філії №22 Департаменту культури Івано-Франківсьої міської ради зібрали та записали від старшого покоління стародавні гаївки села Тисменичани й уклали їх у буклет.

А від 5 травня, з метою популяризації стародавніх тисменичанських гаївок провели флешмоб «Пісенно-поетичний Великдень».

Під час флешмобу бібліотекарі знайомили односельчан зі стародавніми гаївками та роздавали буклети, щоб мешканці села, а особливо молоде покоління, знали, вивчали і не забували своїх звичаїв і традицій.

Читайте також: Курс на 7 травня: скільки коштує валюта сьогодні


Gastro If
Gastro If

Категорії
Культура
Новини
Loading...