Муніципальна інспекція буде вчити калушан вигулювати собак з намордниками

19 травня на оперативній нараді у міськвиконкомі йшлося про підсумки роботи муніципальних інспекторів за тиждень з 12 по 18 травня. За словами начальника відділу...

19 травня на оперативній нараді у міськвиконкомі йшлося про підсумки роботи муніципальних інспекторів за тиждень з 12 по 18 травня.

За словами начальника відділу муніципальної інспекції управління з питань надзвичайних ситуацій Калуської міської ради Михайла Костельного, відбулася нарада з поліцію і Нацгвардією щодо налагодження співпраці з охорони громадського порядку та напрацювань щодо попередження випадків торгівлі сурогатом та розпивання спиртних напоїв  громадських місцях. Муніципальна інспекція підготувала і направила в поліцію план спільних заходів щодо відпрацювання торгівців і постачальників сурогату. До цієї роботи планують залучати і Національну гвардію, інформують “Вікна”.

12 травня інспектори сектору громадського порядку затримали трьох неповнолітніх, 2004 і 2005 років народження, які викурювали невідому речовину, вірогідно — наркотичну. На місце було викликано наряд поліції.

13 травня під час патрулювання міського парку інспектори виявили молоду жінку в непритомному стані, без ознак алкогольного отруєння, і викликали швидку. Медики констатували отруєння невідомою речовиною, а жінку госпіталізували в Калуську ЦРЛ для надання медичної допомоги.

За словами Михайла Костельного, за останній тиждень було виявлено і припинено 33 випадки розпивання спиртних напоїв на вулицях міста, 25 випадків торгівлі з рук, 5 випадків жебракування і 2 випадки куріння у громадських місцях. Інспектори сектору благоустрою було зроблено 56 зауважень та проведено 59 профілактичних бесід з громадянами

Щодо роботи сектору благоустрою, то інспектори виїжджали в село Копанки для розгляд письмових звернень.

За тиждень було складено 14 приписів, 8 актів обстеження території та один протокол про притягнення до адмінвідповідальності за порушення правил благоустрою.  Михайло Костельний повідомив, що 18 травня інспектори сектору благоустрою здійснили виїзд на вул. Б. Хмельницького, 21 за скаргою  мешканців щодо прибудови до будинку. Також провели обстеження та досягнули домовленості з власником торгового павільйону на вул. Винниченка, 1 щодо впорядкування території для під’їзду машин, які привозять товар.

«В частині благоустрою хочу звернути увагу на невиконання приписів окремими керівниками комунальних підприємств, тобто немає відповіді і порушення благоустрою не усунуті», — повідомив начальник муніципальної інспекції.

Інспектори з паркування щоденно працюють на вулицях міста і фіксують правопорушення в частині стоянки і паркування транспортних засобів та притягують порушників до адмінвідповідальності.

«Можна констатувати, що ситуація зі стихійним паркуванням поліпшується і водії стають більш дисциплінованими», — запевнив Михайло Костельний.

За тиждень внаслідок притягнення водіїв до відповідності за порушення правил стоянки і паркування, які фіксувалися в режимі фотозйомки на території міста, до бюджету надійшло майже 22 тис. гривень штрафів.  

Міський голова Андрій Найда повідомив, що до влади звертається багато людей, у тому числі керівники шкіл, щодо вигулу собак на шкільних стадіонах, причому — без намордників. За його словами, муніципальна інспекція має на це звернути увагу.

«Я розумію, що у нас майданчиків для вигулу собак немає, але має бути безпечно. Діти йдуть у школу, собаки без намордників бігають, підбігають і можуть перелякати дитину», — зауважив міський голова. 

Читайте також: На Прикарпатті пробігли слідами Галицької Трансверсальної залізниці. ВІДЕО

Категорії
Життя
Новини
Loading...