У Франківську вакцинують від COVID-19 освітян, залучених до ЗНО

Вакцинація освітян відбувається за чітко сформованими списками, а також після обов’язкового огляду та спілкування з лікарем. Крім того, після вакцинації за самопочуттям пацієнтів упродовж...

Вакцинація освітян відбувається за чітко сформованими списками, а також після обов’язкового огляду та спілкування з лікарем.

Крім того, після вакцинації за самопочуттям пацієнтів упродовж тридцяти хвилин спостерігають медики. А також, що не менш важливо, за самопочуттям вакцинованих продовж наступних 28 днів спостерігає лікар-терапевт.

Працівники закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти повідомляють керівників своїх закладів про своє бажання щепитися проти COVID-19. Про це інформує пресслужба Івано-Франківської ОДА.

Керівники закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти формують і направляють списки охочих щепитися до органів управління освітою місцевих рад. Органи управління освітою місцевих рад надають ці списки департаментам/управлінням освіти і науки обласних державних адміністрацій (ОДА) та Київської міської адміністрації.

Керівники закладів професійної (професійно-технічної) та фахової передвищої освіти направляють списки департаментам/управлінням освіти і науки ОДА та Київської міської адміністрації.

Департаменти/управління освіти і науки обласних, Київської міської державних адміністрацій надають списки закладів освіти департаментам охорони здоров’я цих адміністрацій.

Керівники закладів вищої освіти направляють списки департаментам охорони здоров’я обласних, Київської міської державних адміністрацій.

Регіональні координатори з вакцинації повідомляють керівників закладів освіти, які подали списки, про дату й час, коли мобільна бригада приїде до їхнього закладу для щеплення колективу.

Важливо, що уточнені списки керівники мають надати до першого приїзду мобільної бригади до закладу освіти. До слова, для повної імунізації необхідно отримати дві дози цієї вакцини з інтервалом у 28 днів.

Читайте також: “Місто, з якого почалася війна”: в Івано-Франківську презентували книжку про Слов’янськ. ФОТО

Категорії
Місто
Новини
Loading...