Like

Пенсії в Україні: кому перерахують виплати з 1 червня

В Україні з 1 червня перерахують пенсії громадянам, але не всім, а тільки ти, які працюють. Перерахунок буде зроблений автоматично, звертатися до Пенсійного фонду...

В Україні з 1 червня перерахують пенсії громадянам, але не всім, а тільки ти, які працюють. Перерахунок буде зроблений автоматично, звертатися до Пенсійного фонду не потрібно. «Слово і діло» розібралося докладніше, для кого і на скільки зміняться пенсійні виплати.

Виплати з 1 червня 2021 року перерахують для громадян, які після призначення пенсій:

  • продовжували працювати і отримали не менше 24 місяців страхового стажу;
  • отримали менше 24 місяців страхового стажу, але після призначення пенсії пройшло не менше двох років.

Перерахунок буде стосуватися двох попередніх місяців: працюючі пенсіонери в червні отримають надбавки за травень і квітень. Розмір надбавок залежить від розміру страхового стажу і зарплати. Перерахунок торкнеться близько 700 тисяч українських пенсіонерів.

Ще 2 млн працюючих пенсіонерів перерахунок проводять з 1 квітня. Це стосується тих, кому пенсія була призначена або перерахована до 1 квітня 2019 року.

Зазначимо, в Україні в 2020-2021 роках налічувалося 11,3 млн пенсіонерів. Станом на початок минулого року працювали близько 2,6 млн пенсіонерів, на початок 2021-го – 2,7 млн.

Читайте також: На Верховинщині жінка народила трійню


Gastro If
Gastro If

Категорії
Гроші
Новини
Loading...