Like

У лікарні на Мазепи відкрили відділення екстреної допомоги. ФОТО

У «Центральній міській клінічній лікарні Івано-Франківська» на вулиці Мазепи відкрили сьогодні нове відділення екстреної медичної допомоги. Лікарня отримала нове, сучасне як за якістю облаштування...

У «Центральній міській клінічній лікарні Івано-Франківська» на вулиці Мазепи відкрили сьогодні нове відділення екстреної медичної допомоги.

Лікарня отримала нове, сучасне як за якістю облаштування приміщень, так і за рівнем обладнання, відділення екстреної медичної допомоги. Тут є оновлене приймальне відділення невідкладної допомоги, реанімація, травмпункт, операційна та рентген відділення. Понад 20 тисяч осіб в рік зможуть отримати кваліфіковану допомогу. Про це повідомляє Вікторія Сусаніна.

Загальна вартість об’єкта після проведених тендерних закупівель становила 16,2 млн. гривень. Фінансування здійснювалося з державного і місцевого бюджету. Крім того додатково залучалися, на дооснащення приміщень, власні кошти КНП ЦМКЛ “Івано-Франківська центральна міська клінічна лікарня” та міського бюджету.

До слова, сьогодні КНП ЦМКЛ отримала ще один цінний подарунок від міської влади – сертифікат на придбання біохімічного аналізатора.

Читайте також: Минулої доби у франківському пологовому народилося 8 діток


Gastro If
Gastro If

Категорії
Життя
Новини
Loading...