У Франківську стартує фестиваль “Квадрат Курбаса”

20 червня в Івано-Франківську стартує четвертий сезон фестивалю “Квадрат Курбаса”. Це вуличний культурно-гастрономічний фестиваль, який започаткували у 2017 році. Відбувається він на вулиці Курбаса....

20 червня в Івано-Франківську стартує четвертий сезон фестивалю “Квадрат Курбаса”. Це вуличний культурно-гастрономічний фестиваль, який започаткували у 2017 році. Відбувається він на вулиці Курбаса.

Впродовж трьох років до заходу залучали митців різних жанрів, розповіла Суспільному Карпати співзасновниця “Квадрату Курбаса” Анна Гойсан.

“В нас задіяні всі сфери творчості. Це і театрали, і фокусники, і жонглери, і міми, і танцюристи, і, я не знаю, лектори в нас були, і педагоги, в нас були аукціони. Насправді, це виявилося дуже сильною платформою, на якій ми можемо робити разом класні соціальні речі”, – каже Анна Гойсан.

Минулоріч через пандемію Covid-19 захід скасували, а цього року організатори планують провести п’ять “Квадратів Курбаса”.

“Чому п’ять, а не кожного тижня? Тому що будемо бачити по ситуації з пандемією. Будемо дивитися на погоду. Тому вирішили, що цього сезону проведемо лише п’ять”, – говорить співзасновник “Квадрату Курбаса” Євген Казаков.

У Франківську стартує фестиваль "Квадрат Курбаса"

Хореограф Дмитро Лека каже, що цьогоріч фестиваль розпочнеться з перформансу, у межах якого танцюватимуть приблизно 20 людей.

“Це буде один великий номер. Акцент ми робимо, що це є поп-хореографія. Тобто популярна хореографія, тобто зміст хіп-хопу і таких, я б не сказав народних, тому що це все дуже гучно, бо народний має якусь базу, але все одно є певні підходи, які ми обирали саме з народного танцю”, – сказавкерівник танцювальної школи Дмитро Лека.

Серед хедлайнерів фестиваю буде музичний гурт із Тернополя – Los Colorados. Також у неділю виступатимуть франківські музиканти. Крім того, на “Квадраті Курбаса” відвідувачі зможуть зануритися у віртуальну реальність.

Читайте також: У Франківську скорочують медпрацівників через недофінансування

Категорії
Життя
Новини
Loading...