Долинська міська рада судиться з Кабміном, МОН та облдержадміністрацією

В Івано-Франківському окружному адміністративному суді відкрито справу за позовом Долинської міської ради, в якій просить суд визнати протиправною бездіяльність щодо формування та розподілу обсягу...

В Івано-Франківському окружному адміністративному суді відкрито справу за позовом Долинської міської ради, в якій просить суд визнати протиправною бездіяльність щодо формування та розподілу обсягу освітньої субвенції.

Відповідачі у справі –  Кабінет Міністрів України, Міністерство освіти і науки України, Івано-Франківська обласна державна адміністрація.

Позивач просить суд зобов’язати відповідачів передбачити обсяг освітньої субвенції для Долинської територіальної громади на 2021 рік в розмірі 189662,0 тис грн.

Розгляд справи проводиться колегією суддів за правилами спрощеного позовного провадження.

Міністерство освіти та науки України звернулося з клопотанням про перенаправлення справи до Окружного адміністративного суду міста Києва. Івано-Франківський окружний суд відмовив МОН в даному клопотанні.

За станом розгляду справи можна стежити в розділі «Стан розгляду справ» на офіційному веб-сайті Івано-Франківського окружного адміністративного  суду.

Читайте також: В Ямницькій громаді проведуть велопрощу

Категорії
Влада
Новини
Loading...