Потрапити до України із кількох країн стане складніше: уряд запровадив нові вимоги

Українці та іноземці, які повертаються з країн, де поширюється “Дельта”, з 2 липня будуть здавати на державному кордону тест на коронавірус. Про це повідомляє Міністерство...

Українці та іноземці, які повертаються з країн, де поширюється “Дельта”, з 2 липня будуть здавати на державному кордону тест на коронавірус.

Про це повідомляє Міністерство охорони здоров’я з посиланням на санітарного лікаря Ігоря Кузіна.

“Перш за все ми будемо проводити контроль стану здоров’я прибулих з країн, де цей штам коронавірусу вже поширений. Для цього розгорнуть пункти тестування на визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2 в пунктах пропуску через державний кордон”, – зазначив Кузін.

З 2 липня для перетину державного кордону іноземцями та особами без громадянства, які прибули з Індії, Великої Британії, Росії та Португалії, потрібно буде пройти на кордоні експрес-тестування на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2. Якщо результат буде негативний, то їм дозволять потрапити в Україну.

Важливо, що норма стосується осіб, які перебували на території вказаних країн не менше семи днів протягом останніх двох тижнів.

Українці, які повертаються додому з цих чотирьох країн, також повинні будуть здавати тест. Проте, якщо він буде позитивний, то вони підлягають обов’язковій самоізоляції або обсервації. До місця обсервації їх будуть супроводжувати працівники Нацполіції.

У МОЗ уточнили, що список країн буде переглядатися та оновлюватися в залежності від епідемічної ситуації.

Читайте також: У Франківську презентували виставку петриківського розпису. ФОТО. ВІДЕО


Gastro If
Gastro If

Категорії
Влада
Новини
Loading...