Підприємець із Івано-Франківська виграв cуд проти податкової

Івано-Франківський окружний адміністративний суд визнав протиправними та скасував податкові повідомлення-рішення щодо підприємця з Івано-Франківська. Відповідач у справі — Головне управління ДПС в Івано-Франківській області....

Івано-Франківський окружний адміністративний суд визнав протиправними та скасував податкові повідомлення-рішення щодо підприємця з Івано-Франківська.

Відповідач у справі — Головне управління ДПС в Івано-Франківській області.

Підприємець позовні вимоги обґрунтовував порушеннями з боку податкової служби, які мали місце під час здійснення перевірки та прийнятті оскаржуваних рішень, зокрема, щодо неповідомлення позивача про проведення перевірки.

Перевірці, що проводиться повинно передувати прийняття відповідного наказу з відомостями про дату та місце її проведення платник має бути ознайомлений у встановлений законом спосіб до її початку. Відповідач не виконав всіх обов`язкових умов, передбачених чинним законодавством, для здійснення документальної позапланової невиїзної перевірки.  Відтак, дії щодо проведення та відповідно прийняті за її результатами податкові повідомлення-рішення є неправомірними.

Рішення суду може бути оскаржене в апеляційному порядку.

Категорії
Гроші
Новини
Loading...