У Франківську жінка крала квіти з клумб і торгувала ними. ФОТО

Мешканці Івано-Франківська у соцмережі повідомили про жінку, яка вчинила крадіжку квітів з міської клумби. Працівникам Муніципальної інспекції вдалося встановити особу злодійки. “Під час патрулювання...

Мешканці Івано-Франківська у соцмережі повідомили про жінку, яка вчинила крадіжку квітів з міської клумби. Працівникам Муніципальної інспекції вдалося встановити особу злодійки.

“Під час патрулювання центральної частини міста інспектори виявили порушницю під час реалізації крадених квітів. Жінка зізналася, що краде квіти з метою подальшого їхнього продажу”, – пишутьмуніципали.

Інспектори склали на жінку протоколи за торгівлю з рук в невстановленому місці, протокол за знищення зелених насаджень. Також жінка вирішила закурити в забороненому місці. За це порушення вона також отримала протокол.

“Але найбільш цікавим в цій історії є те, що жінку взялися захищати декілька агресивних чоловіків, не з’ясовуючи ситуацію. Для того, щоб вгамувати їхній запал і закінчити оформлення адміністративних матеріалів нашим працівникам довелося викликати працівників поліції”, – додають в інспекції.

В результаті злодійка отримала три протоколи про адміністративні правопорушення.

Читайте також: На Прикарпатті чоловік застряг посеред річки

Категорії
Трафунки
Новини
Loading...