Like

Для Франківська закупили машинку для нанесення розмітки

Для Франківської громади купили машинку, яка програмується і може наносити всі види розмітки. Наступного тижня КП«Благоустрій» розпочне цю роботу. На сьогодні виконано 65% робіт...

Для Франківської громади купили машинку, яка програмується і може наносити всі види розмітки.

Наступного тижня КП«Благоустрій» розпочне цю роботу. На сьогодні виконано 65% робіт з нанесення розмітки.

В цьому році на ці роботи передбачили 3 млн гривень. Насамперед почали роботу з пішохідних переходів і 39 з них уже зроблені. Новий пішохідний перехід вже зробили на вул. Мазепи, оновили розмітку на вул. Галицькій, у Пасічній, Довженка, Грушевського, Бельведерській, Пн. Бульварі.

Нанесення розмітки – один із найважливіших елементів організації дорожнього руху. Тому переглядаємо старі схеми руху. Уже змінили її на вул. Івасюка, тут додали смуги, дозволили безпечні повороти в кожну зону. На вул. Мазепи помістили і паркування, і рух транспорту, а також переходи. На вул. Вовчинецькій поки оновили розмітку за старою схемою. Але й тут згодом плануються зміни.
Також вже укладені угоди на нові схеми організації руху на вул. Угорницькій, Микитинецькій, Незалежності, Коновальця, Миколайчука, Пн. Бульвар, кільці Надрічна- Галицька – вул. ім. В. Стефаника. Нові розмітки мають підвищити безпеку та зручність як для водіїв, так і для пішоходів, – повідомляє на своїй сторінці Руслан Марцінків.


Gastro If
Gastro If

Категорії
Комуналка
Новини
Loading...