На Прикарпатті за місяць виявили понад 100 порушень у сфері пасажирських перевезень. ФОТО

Понад 100 порушень у сфері пасажирських перевезень виявили працівники управління Укртрансбезпеки в Івано-Франківській області менш як за місяць проведення акції “Автобус-2021”. Про це Суспільному...

Понад 100 порушень у сфері пасажирських перевезень виявили працівники управління Укртрансбезпеки в Івано-Франківській області менш як за місяць проведення акції “Автобус-2021”.

Про це Суспільному Карпати повідомив заступник начальника Західного міжрегіонального управління Укртрансбезпеки в області Іван Гарасимко.

Перевіряти пасажирські перевезення працівники Укртрансбезпеки разом з поліцією розпочали 14 червня. За словами головного спеціаліста відділу державного контролю на автомобільному транспорті управління Богдана Сташківа, у водіїв перевіряють документи на відповідність до певного типу перевезень.

На Прикарпатті за місяць виявили понад 100 порушень у сфері пасажирських перевезень

“Водій повинен мати при собі документи першої необхідності — посвідчення водія, технічний паспорт на транспортний засіб, тимчасовий талон, страховий поліс від нещасних випадків на транспортному засобі, протокол огляду адаптації тахографа“, — сказав Богдан Сташків.

Журналісти Суспільного разом з Укртрансбезпекою перевірили перевезення у Надвірнянському напрямку — в селі Березівка Івано-Франківської ТГ. Степан Космірак працює водієм на маршруті “Надвірна — Івано-Франківськ”. Каже, що завжди дотримується правил під час їзди.

“З документами у мене все в порядку, автобус нормальний, можна працювати. Я задоволений своєю роботою. Я завжди дотримуюся всіх правил поїздки і усіх своїх графіків”, — сказав Степан Космірак.

Водій Михайло Баніт розповів, що на Івано-Франківщину приїхав зі своїми колегами у відрядження. Сьогодні повертаються додому.

“Нерегулярні перевезення здійснюємо, були у службовому відрядженні. Договір є, всі документи є, стараємося працювати чесно і законно. Маскового режиму дотримуюся, звичайно, просто як вийшов на свіже повітря, то зняв її, бо їхати в дорозі дуже важко”, — говорить Михайло Баніт.

На Прикарпатті за місяць виявили понад 100 порушень у сфері пасажирських перевезень

Причиною таких перевірок стала велика кількість аварій за участі автобусів, розповідає заступник начальника Західного міжрегіонального управління Укртрансбезпеки в області Іван Гарасимко. Таких за минулий рік було 33. За його словами, акція “Автобус- 2021” є профілактичною.

“Ми особливу увагу звертаємо на перевізників, щоб водії зранку проходили передрейсовий медичний огляд, зустрічалися з лікарем, механіком. Ми перевіряємо дотримання законодавства водіями. Також акцентуємо увагу водіїв, щоб вони дотримувалися посадки-висадки пасажирів у встановлених та спеціально відведених місцях”, — пояснив Іван Герасимко.

На Прикарпатті за місяць виявили понад 100 порушень у сфері пасажирських перевезень

До слова, 8 липня під час перевірок автобусів в Івано-Франківську спеціалісти Укртрансбезпеки зупинили двох нелегальних перевізників. За словами Івана Гарасимка, їм загрожує штраф 17 тисяч гривень.

Читайте також: У поліції Івано-Франківщини відкрили оновлений та модернізований кінологічний центр. ФОТО

Категорії
Трафунки
Новини
Loading...