На Прикарпатті створили два “солодкі” маршрути локаціями бджільництва

На Прикарпатті, у Косівському районі, розробили пішохідний та велосипедний маршрути “Карпатські медові стежки”, які об’єднують туристичні місця, пов’язані з історією та локаціями бджільництва. Як...

На Прикарпатті, у Косівському районі, розробили пішохідний та велосипедний маршрути “Карпатські медові стежки”, які об’єднують туристичні місця, пов’язані з історією та локаціями бджільництва.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Асоціація “Єврорегін “Карпати – Україна” у Фейсбуці.

“Нові “солодкі” маршрути для шанувальників активного відпочинку з’явились на туристичній мапі Карпат. У Косівському районі на Івано-Франківщині розробили два туристичні маршрути “Карпатські медові стежки”: один – пішохідний , інший – велосипедний. Обидві стежки об’єднують туристичні місця, пов’язані з історією та сучасними локаціями бджільництва”, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що велосипедний маршрут має протяжність 50 км і містить 30 місцевих пасік, де проводять апітерапії, а ще пам’ятки культури та природи Косівського району.  Пішохідний маршрут має протяжність 7 км і його можна здолати за 2,5-3 години.

“Ці маршрути промарковані, тож легко знайдете саме ті місця, які вас зацікавили”, – додали в Асоціації.

Туристичні маршрути розроблено в межах проєкту “Карпатська бджола – спільні заходи із збереження унікальної природної спадщини в українсько-польському прикордонні”, що реалізує Асоціація Єврорегіон “Карпати-Україна” спільно з громадською організацією об’єднання пасічників “Карпатська Еко Пасіка”, Колочавською сільською радою, Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju i Promocji Podkarpacia “Pro Carpathia” за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Єврорегіон “Карпати – Україна” – Асоціація органів місцевого самоврядування, створена у 2007 року для сприяння розвитку територій Львівської, Закарпатської, Івано-Франківської та Чернівецької областей, що входять до Карпатського Єврорегіону, координації та систематизації діяльності місцевих громад. Місія Асоціації – формування політики розвитку Карпат на підставі мережевої співпраці публічного, приватного та неурядового секторів.

Читайте також: Ювенальні поліцейські нагадують про правила безпеки під час відпочинку на водоймах. ФОТО

Категорії
Життя
Новини
Loading...