У Калуші видали 50 «Карток калушанина»

Як повідомлялося раніше, основною метою запровадження багатофункціональної електронної картки «Картка калушанина» є поліпшення якості надання соціальних послуг на теренах Калуської громади. 25 травня виконавчий...

Як повідомлялося раніше, основною метою запровадження багатофункціональної електронної картки «Картка калушанина» є поліпшення якості надання соціальних послуг на теренах Калуської громади.

25 травня виконавчий комітет Калуської міської ради затвердив положення про картку, а вже на початку липня працівники ЦНАПу почали їх видачу, інформує “Нафтохімік”.

За словами адміністратора управління «Центр надання адміністративних послуг» Калуської міської ради Андрія Павловського, процес видачі проходить досить успішно:

 «Працівниками ЦНАПу перші картки калушанина були видані 7 липня представникам пільгових категорій населення. З того часу оформлено вже близько 50 карток. На початку цей процес проходив повільно, оскільки програмне забезпечення для надання цієї послуги нове і ми зіткнулися з багатьма труднощами. Зараз же на оформлення однієї картки калушанина для пільговиків витрачається від 5 до 7 хвилин. Звісно, ми плануємо нарощувати свої темпи не тільки в місті, а й у старостинських округах».

Можливість отримати картку калушанина зараз мають представники пільгових категорій, зокрема учасники бойових дій та інваліди війни; інваліди І групи та особа, яка їх супроводжує; інваліди ІІ групи; ветерани військової служби, ветерани органів внутрішніх справ, ветерани податкової міліції, ветерани державної пожежної охорони, ветерани Державної кримінально-виконавчої служби України, ветерани служби цивільного захисту населення, ветерани Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України; реабілітовані особи й учасники ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та постраждалі, внесені до І та ІІ категорій; діти-інваліди та особа, яка їх супроводжує; діти-сироти; діти позбавлені батьківського піклування; діти з багатодітних сімей та учні з малозабезпечених сімей.

Наступною групою тих, хто отримуватимуть картки, будуть пенсіонери.

На початку впровадження картка міститиме такі обов’язкові модулі:

— ідентифікаційний — включає ідентифікаційні дані власника картки та забезпечуватиме доступ до персональної інформації через особистий кабінет;

— соціальний — включає інформацію про перелік пільг та доплат, на які має право громадянин;

— транспортний — включає можливість оплати проїзду в міському пасажирському транспорті.

З часом будуть впроваджувати додаткові модулі, зокрема вже розпочато розробку дорожньої карти для введення шкільного модуля, який буде спрямований на формування електронного середовища взаємодії батьків, інфраструктури міста і навчальних закладів для забезпечення інтересів учнів.

Для отримання картки калушанина особа, що має на неї право, пред’являє паспорт громадянина України, документ, що посвідчує реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі (картка платника податків) або дані про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру, внесені до паспорта та посвідчення, що дає право на пільгу (за наявності), фотографується з використанням інформаційно-телекомунікаційної системи «Картка калушанина» та розписується у підготовленій посадовою особою  ЦНАПу з використанням ІТС «Картка калушанина» заяві-анкеті.

Читайте також: Жіночу консультацію в Калуші не ліквідують, але скорочення планують


Gastro If
Gastro If

Категорії
Комуналка
Новини
Loading...