Like

Суд захистив трудові права прикарпатця, який працював на збанкрутілому підприємстві

Рішення Господарського суду Івано-Франківської області задовольнило позов громадянина, котрий працював на збанкрутілому підприємстві, повідомляє Господарський суд Івано-Франківської області. Більш як місяць тому, 4 червня,...

Рішення Господарського суду Івано-Франківської області задовольнило позов громадянина, котрий працював на збанкрутілому підприємстві, повідомляє Господарський суд Івано-Франківської області.

Більш як місяць тому, 4 червня, чоловік, що передумав на посаді начальника віддліу маркетингу, подав позов на ДП “Івано-Франківський військовий ліспромкомбінат” з приводу неотримання зарплатні.

Днями суд визнав дії підприємства неправомірними, тому з ДП “Івано-Франківський військовий ліспромкомбінат” на користь прикарпатця було стягнено середній заробіток за один місяць. Крім того, чоловіка фактично поновили на роботі.

Рішення суду було допущено до негайного виконання.

Нагадуємо, що статтею 43 Конституції України визначено, що кожен має право на працю, що включає можливість заробляти собі на життя працею, яку він вільно обирає або на яку вільно погоджується.

Читайте також: Для туристів у Яремчі проведуть костюмований гуцульський карнавал


Gastro If
Gastro If

Категорії
КРИМІНАЛ
Новини
Loading...