На Прикарпатті вперше зареєстрували «Шлюб за добу» на Домбровському кар’єрі

На Прикарпатті вперше зареєстрували «Шлюб за добу» на Домбровському кар’єрі. Інформацію про це кореспонденту Укрінформу підтвердила начальниця Калуського відділу ДРАЦ ГТУЮ в Івано-Франківській області...

На Прикарпатті вперше зареєстрували «Шлюб за добу» на Домбровському кар’єрі.

Інформацію про це кореспонденту Укрінформу підтвердила начальниця Калуського відділу ДРАЦ ГТУЮ в Івано-Франківській області Ірина Очкур.

«Це була перша пара, яка одружилась на Домбровському кар’єрі. Це – достатньо безпечне місце проведення весільної церемонії. Його давно люблять наші наречені і часто там проводять фотосесії. Тому ми захотіли здивувати молодят і зробили такий сюрприз для 400-ї пари, яка зареєструвала «Шлюб за добу» в Калуші», – повідомила Ірина Очкур.

За її словами, для виїзної церемонії на Домбровському кар’єрі влаштували майданчик для реєстрації шлюбу та місце для весільного танцю.

«Шлюб за добу» – проєкт Мін’юсту, який стартував в Україні у 2016 році. Серед його переваг є спрощена процедура державної реєстрації шлюбу, відсутність необхідності звернення до відділів державної реєстрації актів цивільного стану, проведення реєстрації шлюбу в час та у місці, обраному нареченими.

Домбровський кар’єр (Домбровське озеро, Калуське море) — затоплений соляний кар’єр в місті Калуш Івано-Франківської області, що був з 1967 по 2003 рік місцем видобутку калієво-магнієвих солей. З 2008 року розпочалося поступове затоплення відкритої шахти у зв’язку з припиненням роботи насосних станцій. Домбровське озеро — штучного (власне сам котлован) і природного походження (наповнення підземними та поверхневими водами), попередньо тут видобували калійну сіль, але після призупинення розробки кар’єр затопили підземні джерела та поверхневі води, а також атмосферні опади, і утворилось озеро площею близько 100 Га. Площа озера продовжує збільшуватися.

Фото: facebook.com/kalush.dracs

Читайте також: За добу на Прикарпатті від коронавірусу вакцинували 2535 людей

Категорії
Життя
Новини
Loading...