У Франківську Піаніст Майдану Ігор Михайлишин презентував свої книги про війну

18 серпня в обласній бібліотеці імені Франка український доброволець, Майдану Ігор Михайлишин «Піаніст» презентував свої книги. На презентацію книг «Танець смерті. Щоденник добровольця батальйону...

18 серпня в обласній бібліотеці імені Франка український доброволець, Майдану Ігор Михайлишин «Піаніст» презентував свої книги.

На презентацію книг «Танець смерті. Щоденник добровольця батальйону «Донбас»» та «Фуга «119» в тональності полону» прийшли понад три десятка людей, пише Галка.

Презентацію книг Михайлишин почав із музики, він сів за піаніно та зіграв для гостей.

«Я думаю, мистецтво має йти в ногу з суспільством, нести щось добре, чисте, світле і прекрасне. Коли я почула, що мої діти пішли захищати Україну, то сказала: «дякую Господи за те, що дав таких дітей». Коли старший син сказав, що йде на війну, в мене був шок, після війни я побачила інших синів – тих які впевнені в собі, які знають, що робити», – каже матір Ігора Михайлишина.

За словами автора він ніколи не писав до цього, у 2016 році руки самі тягнулися написати про ті події які побачив та пережив.

«Перша книга описує бойовий шлях, там всі події: як звільняли міста, коли почалась війна. Друга книга про те, що відчували самі люди, а над третьою я ще працюю. Друга книга є продовженням першої історії, там присутні одні й ті ж люди. Я написав розділ першої книги в 2016 році, до цього я не писав ніколи в житті. За кілька днів Україні 30 років, це та країна за яку я боровся. Думаю, що якби не було б Майдану і добровольців, то не було б нас із вами, було б в кращому разі пів країни», – каже автор книги Ігор Михайлишин.

Читайте також:  Франківський драмтеатр покаже виставу на вершині гори Піп Іван


Gastro If
Gastro If

Категорії
Культура
Новини
Loading...