У Франківську на Водохреще чоловіки та жінки змагалися у підніманні гирі у крижаній воді

В Івано-Франківську на Водохреще чоловіки та жінки змагалися у підніманні гирі у крижаній воді. Суддя спортивного заходу, стронгмен Назар Павлів розповів кореспондентці Суспільного, що...

В Івано-Франківську на Водохреще чоловіки та жінки змагалися у підніманні гирі у крижаній воді. Суддя спортивного заходу, стронгмен Назар Павлів розповів кореспондентці Суспільного, що такі змагання в Івано-Франківській громаді проводять вдруге.

З його слів, у 2021 році чоловіки підіймали гирю, яка важила 16 кг, цьогоріч — 24 кг. Назар Павлів каже, що до участі також запрошували жінок. Для них приготували гирю вагою 8 кг.

Правила були такі, що ми кожному учаснику давали одну хвилину. За цей час фіксували, скільки разів він підняв гирю. Мета цього заходу — популяризувати спорт у місті та області, — розповідає Назар Павлів.

У 2021 році найбільше серед учасників — 59 разів — гирю підняв Олександр Точенніков. Цьогоріч він також бере участь у заході.

Колись займався гирьовим спортом, маю навики. Ностальгія. Минулого року ми піднімали гирю 16 кг. Цього разу трохи ускладнили завдання, але, думаю, що це — правильно. Для хлопців 16 кг — трохи залегка гиря. Я підняв 50 разів. Дуже важко, замерз. Я ніколи в житті не моржував, — розповів Олександр Точенніков.

Учасник змагань Роман каже, що це — цікавий досвід. На Водохреще у воду чоловік занурюється вже четвертий рік.

Не скажу, що складно, але дуже цікаво. Я кожного ранку холодною водою обливаюся, це — звично для мене, — розповів Роман.

Категорії
Новини
Новини
Loading...