У Калуші на самоізоляції — 10 груп із закладів дошкільної освіти

З 24 січня учні 5-11х класів закладів загальної середньої освіти перебувають на дистанційному навчанні. З 24 січня учні 5-11-х класів закладів загальної середньої освіти...

З 24 січня учні 5-11х класів закладів загальної середньої освіти перебувають на дистанційному навчанні.

З 24 січня учні 5-11-х класів закладів загальної середньої освіти перебувають на дистанційному навчанні. Також на дистанційне навчання перейшли заклади позашкільної освіти. У звичному форматі навчаються учні 1-4 класів та працюють заклади дошкільної освіти. Зміни у режимі роботи закладів освіти пов’язані з тим, що з 24 січня на території Калуської громади встановлено червоний рівень епідемічної небезпеки, інформують “Вікна”.

Про це на оперативній нараді у міськвиконкомі повідомила начальниця управління освіти Калуської міської ради Ірина Люклян.

За її словами, через випадки захворювання на коронавірусну хворобу, на самоізоляції перебувають одразу 10 груп в п’яти закладах дошкільної освіти. Це відносно багато, так в цих закладах загалом є 52 групи (тож на самоізоляції кожна п’ята), а в закладах дошкільної освіти громади — загалом 92 групи. Найбільше — чотири (з 11-ти) групи на самоізоляції в ЗДО «Ластівка», по дві групи — в ЗДО «Росинка» і «Червона шапочка» і по одній — в ЗДО «Золотий ключик» і «Ягідка».

Читайте також: Три дні переховувалися на вокзалі: у Франківську допомогли мамі з сином, які втікали від тирана. ФОТО

Категорії
Новини
Новини
Loading...