Мешканка Прикарпаття стала посмертним донором для чотирьох людей. ВІДЕО

В Івано-Франківській обласній лікарні медики «Першого територіального медичного об’єднання м.Львова» провели експлантацію органів у померлої донорки. Вилучили серце, печінку, нирки. Після внесення даних донора...
В Івано-Франківській обласній лікарні медики «Першого територіального медичного об’єднання м.Львова» провели експлантацію органів у померлої донорки. Вилучили серце, печінку, нирки.

Після внесення даних донора до Єдиної державної інформаційної системи трансплантації органів та тканин відбулося автоматичне співставлення пари «донор-реципієнт». Відповідно до співставлених пар, шанс на порятунок отримали четверо пацієнтів, пише Бліц-Інфо

Серце, печінку та нирку отримали три пацієнти, які знаходились в листку очікування Лікарні швидкої допомоги м.Львова. Іншу нирку отримав пацієнт, який перебував на обліку трансплант-координатора КНП “Обласна клінічна лікарня Івано-Франківської обласної ради”.

За словами голови ОДА Світлани Онищук, це вже другий випадок за тиждень, коли рідні погодилися на донорство їхніх померлих родичів. 

Щиро дякуємо родинам донорів за благородні рішення та шанси на життя для восьми українців”, – написала Онищук.

Також в обласній лікарні лікарі створили “коридор пошани” для жінки, яка стала посмертним донором: втретє в ОКЛ відбувається забір органів для трансплантації.

https://www.facebook.com/watch/?v=1668567333489566

Читайте також: Простір для 2 тисяч учнів: на Прикарпатті збудували три нові школи. ФОТО

Категорії
Життя
Новини
Loading...