Півторарічного лева з прикарпатського села відправлять до реабілітаційного центру

Як раніше інформували “Франківчани”, у прикарпатському селі Старуня мешканець вигулює лева без намордника на повідку для собак. На своїй сторінці у фейсбук нардеп з...

Як раніше інформували “Франківчани”, у прикарпатському селі Старуня мешканець вигулює лева без намордника на повідку для собак.

На своїй сторінці у фейсбук нардеп з Прикарпаття Ігор Фріс повідомив, що власник погодився передати лева представникам Держекоінспекції, які будуть шукати для тварини відповідний реабілітаційний центр.

За відомостями ГУ Нацполіції в області, за результатами розгляду інформації наведеної в сюжеті ТСН телеканалу 1+1 від 26.01.2022, щодо утримання на території приватного господарства жителя с. Старуня, Богородчанської ТГ, Івано-Франківського району, хижої екзотичної тварини – лева, було скоординовано роботу органів поліції та Державної екологічної інспекції Карпатського округу, проведено зустріч із особою яка утримує вказану тварину, – йдеться у дописі.

Досягнуто домовленості про добровільне передання тварини представникам Держекоінспекції.

Державною екологічною інспекцією Карпатського округу протягом 1-2-х днів буде здійснено пошуки спеціалізованого реабілітаційного центру, який в змозі прийняти до себе тварину на утримання.

Категорії
Новини
Новини
Loading...