Франківчанки вибороли нагороди чемпіонату України з боксу серед молоді

24 січня в Тернополі стартував чемпіонат України з боксу серед чоловіків та жінок до 22 років, який став першою значною боксерською подією у цьому...

24 січня в Тернополі стартував чемпіонат України з боксу серед чоловіків та жінок до 22 років, який став першою значною боксерською подією у цьому році.

В змаганнях беруть участь близько 200 найсильніших спортсменів з усієї держави, повідомляє sport.if.ua

Вчора, 27 січня, відбулись півфінальні бої серед дівчат. Приємно, що одразу шестеро представниць збірної Івано-Франківщини стали бронзовими призерками чемпіонату України – Марія Кривоніс (вагова категорія +81кг), Діана Копей (до 81 кг), Аліна Медведчук та Анастасія Василишин (обидві – до 70 кг), Ольга Гірак (до 63 кг) та Діана Туркалевич (до 54 кг) вибороли бронзові нагороди.

Окрім того, боротьбу в турнірі до 66 кг продовжує Наталія Мерінова, яка у півфіналі здолала хмельничанку Анастасію Петришину. Тепер у фіналі на нашу земляку очікує поєдинок з Мариною Стойко з Києва. Двобій запланований на 29-те січня.