Заступник міністра освіти і науки Олексій Шкуратов проінспектував укриття у школах Прикарпаття

Заступник міністра освіти і науки з питань європейської інтеграції Олексій Шкуратов з робочим візитом побував на Івано-Франківщині. Він  відвідав заклади освіти в Івано-Франківську, Калуші...

Заступник міністра освіти і науки з питань європейської інтеграції Олексій Шкуратов з робочим візитом побував на Івано-Франківщині. Він  відвідав заклади освіти в Івано-Франківську, Калуші та Брошнів-Осаді.

Про це пише Ратуша.

Спільно з директором департаменту освіти та науки облдержадміністрації Віктором Кімаковичем провели нараду щодо підготовки закладів освіти нашої області до початку навчального року в умовах воєнного стану. 

Також  вони оглянули стан укриттів у них, поспілкувався з колективами про готовність розпочинати освітній процес та виклики, які нині є актуальними і потребують вирішення.

«Прикарпаття є тим регіоном України, де заклади освіти не зазнали руйнувань внаслідок військової агресії російської федерації, проте вимоги до початку навчання в очному режимі єдині для всіх областей. А саме: наявність облаштованих укриттів, що вміщатимуть усіх учасників освітнього процесу», – зазначив Олексій Шкуратов.

За його словами, батьки мають право ознайомитися зі створеними умовами у сховищах, аби бути впевненими, що їхні діти перебуватимуть у безпеці.

Категорії
Прикарпаття
Новини
Loading...