Зі Starlink і теплом: у центрі Франківська вже працює “Пункт незламності”.ФОТО

На Вічевому майдані в Івано-Франківську вже працює “Пункт незламності”. Як відомо, в Україні підготували понад 4000 покращених стаціонарних пунктів обігріву, де буде безкоштовна й цілодобова...

На Вічевому майдані в Івано-Франківську вже працює “Пункт незламності”.

Як відомо, в Україні підготували понад 4000 покращених стаціонарних пунктів обігріву, де буде безкоштовна й цілодобова електрика, мобільний звʼязок та інтернет, тепло, вода й аптечка. Їх назвали “Пунктами незламності”. Про це у вечірньому зверненні 22 листопада повідомив президент Володимир Зеленський.

23 листопада “Галка” побувала в одному з таких пунктів, який розташований у центрі Франківська на Вічевому майдані. Його розгорнули ще у вихідні, наразі він доукомплектовується, проте вже працює.

Командир відділення 1-ої ДПРЧ в Івано-Франківську Управління ДСНС в області Сергій Горішний розповів, як працює “Пункт незламності”, та показав, що в ньому є:

“Це – місце обігріву. Тут можна зарядити будь-яку модель телефону, випити води, гарячого чаю, кави, з’їсти печиво, або ж просто посидіти й погрітися. Тут також є зона для дітей – з іграшками та розмальовками. Тут можна отримати першу невідкладну допомогу в межах нашої компетентності. А ще тут безперебійно працює WiFi – мережа Starlink”.

Цей “Пункт незламності” працює цілодобово. Будь-хто охочий може прийти і ним скористатися. На випадок відсутності електрики тут є генератор, тож світло забезпечено.

“Люди вже заходили, грілися та добре відгукувалися про це місце. Ще один такий цілодобовий пункт знаходиться по вулиці І. Франка”, – додає Сергій Горішний.

На місці є навчальні брошури навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності УДСНС в області.

Найближчі пункти можна знайти за допомогою онлайн-мапи на спеціальному сайті. Вона буде постійно оновлюватися. 

Категорії
Місто
Новини
Loading...