В Міноборони розповіли, чи вдасться окупантам виснажити українську ППО

У Росії не вийде домогтися своєї мети, проте Україна як і раніше потребує більшої кількості систем ППО. Росія не зможе виснажити українську протиповітряну і...

У Росії не вийде домогтися своєї мети, проте Україна як і раніше потребує більшої кількості систем ППО.

Росія не зможе виснажити українську протиповітряну і протиракетну оборону, якщо поточна ситуація не зміниться. Однак є і проблема: нашій країні потрібно більше систем ППО для захисту об’єктів, які атакує агресор.

Такими висновками поділився позаштатний радник міністра оборони Олексій Копитько на особистій сторінці на Facebook. Він написав:

“Пріоритет зараз — ППО/ПРО. З хорошого — росіяни намагаються виснажити запас наших ракет, але при нинішніх тенденціях у них не вийде. З поганого — кількість пускових залишається явно недостатньою”.

За словами Копитько, ще кілька систем NASAMS і одна IRIS-T SLM могли б змінити ситуацію в набагато кращу сторону. Ракетні удари Росії по Україні стали б дорогим задоволенням з непередбачуваним результатом.

“Досвід показує, що росіяни досить швидко адаптуються. Вони напевно будуть шукати спосіб поставити на потік масові удари порівняно недорогими агрегатами, типу іранських. Причому — з несподіваних напрямків. Але і ми адаптуємося”, — підсумував Копитько.

При цьому аналітик на став коментувати поставки Україні систем Patriot або винищувачів. За його словами, важливий результат, а не численні заяви.

Категорії
Новини
Новини
Loading...