В Івано-Франківську нагородили кращих спортсменів та тренерів

З нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту України в Івано-Франківську відбулося урочисте нагородження кращих спортсменів, тренерів, працівників галузі фізичної культури та ветеранів спорту....
З нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту України в Івано-Франківську відбулося урочисте нагородження кращих спортсменів, тренерів, працівників галузі фізичної культури та ветеранів спорту.

Із професійним святом прикарпатських спортсменів привітав голова обласної ради Олександр Сич, передає Івано-Франківська обласна рада.

Є така професія – спортсмен, і є люди, які вчать інших здоровому способу життя: чи то тренер, чи вчитель фізкультури. Думаю, що сьогодні багато хто з тих хлопців, що перебувають на фронті, дуже дякують своїм тренерам, що вони допомагали тренувати своє тіло, гартувати дух і волю. Адже завдяки цьому вони витримують негаразди фронтового життя, залишаються живими і виконують військовий обов’язок. Дякую всім, хто сьогодні докладається до того, щоб наші перемоги були не тільки на фронті, а й у спортивній галузі” – сказав Олександр Сич.

За спортивні досягнення та внесок у розвиток фізичної культури і спорту обласними відзнаками було нагороджено понад півсотні спортсменів, тренерів, працівників сфери фізичної культури та ветеранів спорту.

Категорії
Спорт
Новини
Loading...