У Франківську відбулася благодійна естафета “Біжу для ЗСУ-2023”

До Дня захисників України в Івано-Франківську відбулася благодійна естафета “Біжу для ЗСУ-2023”. Захід на міському озері організували Департамент молодіжної політики та спорту міста і...

До Дня захисників України в Івано-Франківську відбулася благодійна естафета “Біжу для ЗСУ-2023”. Захід на міському озері організували Департамент молодіжної політики та спорту міста і громадська організація “Дружина воїна”.

До участі в змаганнях долучилося 17 естафетних команд. Серед учасників – працівники Івано-Франківської ОКЛ. Директорка центру первинної медичної допомоги обласної клінічної лікарні Уляна Шпільчак  розповіла, що вони створили дві команди по шість учасників.

“Ми завжди долучаємося до забігів, підтримуємо наших захисників. Адже вони захищають нас та нашу землю на сході. А ми відповідно тримаємо тил і допомагаємо військовим і їхнім сім’ям. Беремо активну участь, де тільки можемо. У нас не було жодного сумніву стосовно цієї естафети”, – запевнила Уляна Шпільчак.

Також на заході провели благодійну ярмарку, де можна було придбати різні смаколики, картини та вироби ручної роботи і таким чином задонатити на Збройні Сили України.

Категорії
Дозвілля
Новини
Loading...