Василь Вірастюк зі скандалом розлучається з дружиною

За словами спортсмена, рішення про розлучення ухвалював він. Політик та спортсмен Василь Вірастюк, якого у 2004 році визнали найсильнішою людиною планети, повідомив про розлучення...

За словами спортсмена, рішення про розлучення ухвалював він.

Політик та спортсмен Василь Вірастюк, якого у 2004 році визнали найсильнішою людиною планети, повідомив про розлучення з дружиною Інною. Він заявив, що проти нього почалася “інформаційна атака”, а тому стронгмен захотів прокоментувати усе публічно.

“Розлучення під час війни чи дружина потягнула Вірастюка до суду, чи як там ще пишуть. Не я розпочав цю “інформаційну атаку”, і не я буду її продовжувати. Але змушений вам доповісти: так, ми з Інною прожили у шлюбі 15 років, у нас народилося двоє спільних дітей.

Про причини: рішення прийняв безпосередньо я, ще на початку жовтня 2022 року! Якщо мене не змусять, то ви ніколи і не дізнаєтесь про істинні причини нашого розлучення (чи то моє рішення розійтись)”, – заявив Вірастюк на своїй сторінці у Facebook.

Василь Вірастюк з дітьми та екс-дружиною / фото instagram стронгмена
Василь Вірастюк з дітьми та екс-дружиною / фото instagram стронгмена

За словами спортсмена, він хоче, аби діти проживали із ним. А майно Вірастюк планує ділити з дружиною через суд. Вірастюк зазначив, що фінансово допомагає дітям, але “апетити” його дружини нібито у рази перебільшують його можливості.

“Вивчивши мою (нашу) декларацію 2020 року (щодо нерухомості), у мене (у нас) була можливість (ще до мого депутатства) забезпечити всіх дітей у перспективі окремими квартирами!.. Більше жодних пояснень та коментарів для преси, пояснень щодо нашого розлучення (всі питання і відповіді виключно через суд), хіба якщо мене змусить поведінка екс-дружини”, – додав Вірастюк.

Категорії
Новини
Новини
Loading...