Фінансова допомога військовослужбовцям та їхнім родичам: у Франківську виконком погодив нові виплати

Івано-Франківська міська рада продовжує допомагати як військовослужбовцям, та і їхнім сім’ям. Щотижня на засіданні виконавчого комітету затверджують виплати з міського бюджету для захисників. Минулого...

Івано-Франківська міська рада продовжує допомагати як військовослужбовцям, та і їхнім сім’ям. Щотижня на засіданні виконавчого комітету затверджують виплати з міського бюджету для захисників.

Минулого тижня члени виконкому погодили чергові виплати, пишуть Версії з посиланням на сторінку міського голови у соціальній мережі.

Руслан Марцінків зазначив, що четверо осіб з родин загиблих військових або зниклих безвісти отримають компенсацію з міського бюджету на загальну суму 300 000 гривень. Ще 18 захисників та захисниць, які захищають Україну наразі, або отримали інвалідність чи були поранені до роковин повномасштабного вторгнення отримають по 20 тис грн. Загальна сума виплат 360 000 гривень.

8 осіб з сімей загиблих військових отримають щомісячні виплати з міського бюджету.

«А також виділили допомоги для 31 захисника, які наразі беруть безпосередню участь у бойових діях, але не мають статусу учасника бойових дій та не користуються пільгами з оплати житлово-комунальних послуг у розмірі 3 000 гривень. Бійці отримають 93 000 гривень”, – написав міський голова.

З початку 2023 року такі виплати з бюджету вже виділили для багатьох військовослужбовців з Франківської громади.

Зокрема, 769 захисників отримали виплати до роковин повномасштабного вторгнення на загальну суму 15 млн 360 000 гривень.

Також З30 осіб з сімей загиблих військових отримають щомісячні виплати з міського бюджету. Ще 212 осіб з сімей загиблих військових та зниклих безвісти отримають виплати на загальну суму 16 млн 250 тисяч гривень та 856 військовослужбовців без статусу УБД, як компенсацію на комунальні послуги – на загальну суму 2 568 000 гривень.

Категорії
Гроші
Новини
Loading...