Українці обурені: на реставрацію Софійського собору під час війни виділять 80 млн грн

Реставрація куполів триватиме 5 років. Національний заповідник “Софія Київська” оголосив тендер на реставрацію покрівлі, конструктивних систем та позолоти куполів собору. Загальна вартість робіт становить...

Реставрація куполів триватиме 5 років.

Національний заповідник “Софія Київська” оголосив тендер на реставрацію покрівлі, конструктивних систем та позолоти куполів собору. Загальна вартість робіт становить 79 млн 203 тис грн, випливає з даних системи “Прозорро“.

Джерелами фінансування робіт є державні та благодійні кошти, а також спеціальний фонд. Реставрація куполів триватиме до 2028 року. 

З усім тим, така витрата грошей не знайшла підтримки серед українців. Так, з приводу недоречності фінансування таких робіт під час війни до Держаудитслужби звернулася Спілка ветеранів війни.

“Армії не вистачає зброї та оснащення! Бюджетні кошти в першу чергу мають бути спрямовані на фінансування Сил оборони України! Ця закупівля недоречна, неефективне, несвоєчасне, необгрунтоване використання бюджетних коштів”, – йдеться у зверненні спілки.

Читайте також:

Категорії
Гроші
Новини
Loading...