У Нацбанку анонсували ріст ціни на пальне та назвали причину

У Національному банку анонсували зростання цін на пальне. У короткостроковому періоді зростання цін на пальне пришвидшиться, що чинитиме також вплив на вартість інших товарів та послуг. Про...

У Національному банку анонсували зростання цін на пальне. У короткостроковому періоді зростання цін на пальне пришвидшиться, що чинитиме також вплив на вартість інших товарів та послуг.

Про це йдеться на сайті Національного банку України. Зазначається, що найближчим часом ціни на пальне можуть зрости.

“Однак, вже з наступного року ціни на пальне стабілізуються завдяки поступовому зниженню світових цін на нафту. У ІІІ кварталі ще зберігався вплив низьких цін на пальне в попередні місяці на транспортні послуги — зростання їхньої вартості й надалі сповільнювалося. Ціна на бензин А-95 вже майже місяць тримається на рівні близько 55,5 грн/л”, — йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, у листопаді ціна на газ коливатиметься від 7,70 до 9,99 гривні за кубічний метр блакитного палива. Тариф залежатиме від компанії, яка обслуговує окремого побутового споживача.

У порівнянні з попередніми місяцями ціни на блакитне паливо знову не зміняться. Залежно від компанії, вартість кубометра газу в листопаді коливатиметься від 7,70 до 9,99 грн. При цьому в семи постачальників ціна кубометра нижча за вісім гривень, ще в п’яти — вища.

Категорії
Гроші
Новини
Loading...