Зеленський відреагував на загибель військових 128-ї бригади: трагедії можна було уникнути

Він уточнив, що за фактом трагедії було зареєстровано також кримінальне провадження. Президент України Володимир Зеленський відреагував на удар російських окупантів по воїнах 128-ї гірсько-штурмової...

Він уточнив, що за фактом трагедії було зареєстровано також кримінальне провадження.

Президент України Володимир Зеленський відреагував на удар російських окупантів по воїнах 128-ї гірсько-штурмової бригади у Запорізькій області. У своєму відеозверненні голова держави висловив співчуття рідним та близьким загиблих воїнів.

“Це трагедія, якої можна було уникнути… За фактом трагедії було зареєстровано також кримінальне провадження. Триває відповідне розслідування”, – зазначив він.

За словами Зеленського, міністр оборони Рустем Умєров доповів йому про заходи, яких вжито, щоб зʼясувати всі обставини трагедії, а також про те, хто та які розпорядження давав.

“Головне – встановити повну правду про те, що сталося, і більше не допустити подібного. Кожен військовий у зоні бойових дій – у зоні дострілу та аеророзвідки ворога – знає, як треба поводитися під відкритим небом, як дбати про безпеку”, – наголосив президент.

Він додав, що розслідування має дати рідним загиблих воїнів і суспільству “чесні відповіді” про те, як сталася трагедія та чиї розпорядження були неправильними.

Категорії
ВСЕУКРАЇНСЬКІ НОВИНИ
Новини
Loading...